Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "skom me ta fal"

Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”

    Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”

  Vedat Ademi ka lançuar klipin e ri nën titullin “S’kom me ta fal”. Kënga është në të njëjtën rrymë muzikore me të cilën e identifikojmë tashmë këngëtarin, pop-rock. Teksti i

Lexo me Shume