Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Skender Gjinushi"

Mashtrimi i shqiptarëve për viza, denoncuesja: Brenda zyrës së ANDE-LM ishte Skënder Gjinushi

    Mashtrimi i shqiptarëve për viza, denoncuesja: Brenda zyrës së ANDE-LM ishte Skënder Gjinushi

Pas zbulimit të mashtrimit të 27 personave në Tiranë, të cilëve u ishte premtuar punësim dhe studim në Kanada, Angli, Australi, u vu në pranga shtetasi Klevis Rreshka 25 vjeç

Lexo me Shume