Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "skaf"

Itali: Ndalohen 21 refugjatë, në pranga një skafist shqiptar dhe një grek

    Itali: Ndalohen 21 refugjatë, në pranga një skafist shqiptar dhe një grek

Në orët e para të mëngjesit, në Castro, në brigjet italiane, një kalimtar i thjeshtë ka telefonuar karabinierët duke raportuar se ka parë 21 emigrantë të zbarkojnë ilegalisht. Sipas tij,

Lexo me Shume