Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sir Alex Fergusson"

Cristiano Ronaldo: Manchester United ka humbur identitetin. Shpresoj te Mourinho!

    Cristiano Ronaldo: Manchester United ka humbur identitetin. Shpresoj te Mourinho!

Cristiano Ronaldo mendon se ekipi i Manchester United e ka humbur identitetin e tij që nga momenti kur Sir Alex Ferguson u tërhoq. Portugezi, i cili ka luajtur në “Old

Lexo me Shume

Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

    Mourinho në krye të Manchester United! Marrëveshja në prag zyrtarizimi

Jose Mourinho ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e Manchester United për të marrë drejtimin e skuadrës duke filluar nga sezoni tjetër. Të paktën kështu thonë raportimet që vijnë nga mediat

Lexo me Shume