Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sinisa Mihajlovic"

Milan-Mihajloviç: Vjen më në fund prishja e kontratës

    Milan-Mihajloviç: Vjen më në fund prishja e kontratës

Mund të quhet e mbyllur tashmë lidhja mes trajnerit serb Sinisa Mihajloviç dhe ekipit të Milanit, filluar me shumë entuziazëm verën e kaluar. Sipas asaj që raporton “Sky Sport” dhe

Lexo me Shume

Berlusconi shkarkon trajnerin Mihajloviç

    Berlusconi shkarkon trajnerin Mihajloviç

Duket i pabesueshëm lajmi kur mendon për fjalët e administratorit të deleguar Galliani pak ditë më parë, i cili i shprehte besim dhe mbështetje të plotë trajnerit serb për të

Lexo me Shume

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më

Lexo me Shume