Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Simulim"

Simuloi krimin për përfitim azili, arrestohet 34-vjeçari në Dibër

    Simuloi krimin për përfitim azili, arrestohet 34-vjeçari në Dibër

Një shtetas 34-vjeçar në Dibër është vënë në prangat e policisë pasi simuloi ngjarjen për përfitim azili në vendet e BE-së. Teksa ndodhej tek banesa e xhaxhait të tij në

Lexo me Shume