Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Simone Inzaghi"

“Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

    “Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

Duket se humbja me rezultatin e thellë 1-4 në derbin me Romën i ka kushtuar stolin trajnerit Stefano Pioli. Lazio ka vendosur të shkëpusë marrëdhënien me trajnerin, duke ia lënë

Lexo me Shume