Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Silvester Stallone"

(Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s

    (Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s

Tashmë Bleona e ka treguar që miqësitë e saj me personazhet e njohur të Hollivudit nuk janë trillime. Ajo ka postuar pak minuta më parë një video në Instagram ku shfaqet

Lexo me Shume