Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sigurime Shteterore"

Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore

    Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar paraditen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës. Nga informacionet paraprake flitet se një qytetar 60-vjeçar ka qëlluar me armë në ajër

Lexo me Shume