Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Siguria rrugore"

Siguria rrugore, arrestohen 26 drejtues mjetesh dhe pezullohen 166 leje drejtimi

    Siguria rrugore, arrestohen 26 drejtues mjetesh dhe pezullohen 166 leje drejtimi

Nga Anduena Llabani Ka vijuar puna e Policisë Rrugore në të gjithë vendin për zbatimin e detyrave të përcaktuara në planin e masave për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore

Lexo me Shume

Siguria rrugore, arrestohen 8 drejtues mjetesh dhe pezullohen 66 leje drejtimi

    Siguria rrugore, arrestohen 8 drejtues mjetesh dhe pezullohen 66 leje drejtimi

Nga Anduena Llabani Vijon puna e Drejtorisë së Policisë Rrugore në të gjithë vendin për zbatimin e planit të masave për rritjen e parametrave të sigurisë gjatë fundjavës. Masa që

Lexo me Shume

Përdorimi i celularit në timon, ja si do të ndëshkohen drejtuesit e mjeteve

    Përdorimi i celularit në timon, ja si do të ndëshkohen drejtuesit e mjeteve

Një ditë më parë, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, bëri të ditur nisjen e fushatës të dytë me qëllim rritjen e sigurisë rrugore. Ai tha se pas gjobave në rast

Lexo me Shume

Siguria rrugore, në pranga 11 drejtues mjetesh të dehur. Pezullohen 47 patenta

    Siguria rrugore, në pranga 11 drejtues mjetesh të dehur. Pezullohen 47 patenta

Në kuadër të aksionit të policisë rrugore për rritjen e parametrave të sigurisë, janë ushtruar kontrolle në rrugët kryesore dhe dytësore të Tiranës, të cilat janë kryer me dragera dhe

Lexo me Shume

Rritja e sigurisë në Tiranë, pranga 9 shoferëve të dehur

    Rritja e sigurisë në Tiranë, pranga 9 shoferëve të dehur

Policia e Tiranës ka vijuar me planin e masave për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Si rezultat i punës në terren janë vënë në pranga nëntë persona për drejtim

Lexo me Shume