Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sia"

Bëhuni gati për projektin e radhës së Sia-s!

    Bëhuni gati për projektin e radhës së Sia-s!

Një lajm i mirë për të gjithë fansat e Sia-s: Artistja do t’ju “qerasë” me këngë të reja. Pas suksesit që pati me “Alive” dhe “Cheap Thrills” e pas publikimit

Lexo me Shume

Sia ndez eventin prezantues të “Apple”

    Sia ndez eventin prezantues të “Apple”

Artistja australiane  publikoi ditën e martë këngën dhe videoklipin e saj më të ri, të titulluar “The Greatest”. Për ta performuar për herë të parë projektin e saj më të

Lexo me Shume

Sia u kushton këngë “më të mirëve”

    Sia u kushton këngë “më të mirëve”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Sia ka publikuar mëngjesin e sotëm këngën dhe klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Kendrick Lamar, të titulluar “The Greatest”. Videoja është e ngjashme

Lexo me Shume

Sia bëhet gati për t’u rikthyer. Këtë herë me një kauzë të rëndësishme

    Sia bëhet gati për t’u rikthyer. Këtë herë me një kauzë të rëndësishme

Sia u kishte munguar për një kohë të gjatë fansave të saj pas publikimit të albumit “This Is Acting” në janar të këtij viti dhe këngëve “Alive” dhe “Cheap Thrills”.

Lexo me Shume

Sia ka një kërkesë për Kim Kardashian…

    Sia ka një kërkesë për Kim Kardashian…

Padyshim që Sia është një nga artistet më të kompletuara të muzikës botërore. Kjo është parë në muzikën që ajo bën, në tekstet mjaft domethënëse që shkruan dhe së fundmi

Lexo me Shume

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Kur Sia ngjitet në skenë, asgjë nuk është e sigurt, përveç argëtimit. “Në gradën më të lartë të argëtimit” është cilësuar performanca e mbrëmshme e Sia-s në finalen e “The

Lexo me Shume

Sia “kënaqet me pak”

    Sia “kënaqet me pak”

Nëse menduat se “Cheap thrills” i Sias do të mbetej pa një video zyrtare, e kishit gabim. Sia publikoi sot versionin zyrtar të këngës “Cheap Thrills”, me pjesëmarrjen e Maddie Ziegler, vajza

Lexo me Shume