Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "si dje"

Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

    Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

Para pak minutash, reperi Cozman, pjesë e grupit Babastars, lançoi single-in e tij me titullin “Si dje”. Kjo është kënga e parë për reperin me të cilën vjen solo dhe

Lexo me Shume