Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shtetet e bashkuara te Amerikes"

SHBA – Protesta të dhunshme kundër vrasjes së afroamerikanëve. Vriten 5 policë

    SHBA – Protesta të dhunshme kundër vrasjes së afroamerikanëve. Vriten 5 policë

Shkon në 5 bilanci i agjentëve të vrarë në Dallas, aty ku dy snajperë gjuajtën nga lartësia gjatë një proteste kundër vrasjes së afroamerikanëve nga policia. Këtë gjë e bën

Lexo me Shume