Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shtetesi"

Nishani i jep shtetësinë shqiptare dy politikanëve kosovarë

    Nishani i jep shtetësinë shqiptare dy politikanëve kosovarë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë i ka dhënë shtetësinë shqiptare dy figurave të njohura të politikës në Kosovë, kryetarit të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti si dhe kryetares së komunës

Lexo me Shume