Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shtepia e Bardhe"

George Clooney homoseksual! Synon të bëhet president i SHBA-ve!

    George Clooney homoseksual! Synon të bëhet president i SHBA-ve!

Sipas një autobiografie të paautorizuar, të publikuar në Francë, aktori George Clooney aspiron të futet në Shtëpinë e Bardhë, prandaj ka mbajtur të fshehur edhe faktin e të qenit homoseksual.

Lexo me Shume

Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

    Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

Shtëpia e Bardhë është mbyllur sërish për shkak të një pakoje të dyshimtë që është gjetur në Capitol Hill. Një ditë më parë, shkak për mbylljen u bënë të shtënat,

Lexo me Shume