Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shtepi"

Flet djali i Hugh Hefner: Si është të rritesh në shtëpinë e Playboy-t…

    Flet djali i Hugh Hefner: Si është të rritesh në shtëpinë e Playboy-t…

Të gjithë e kemi vrarë mendjen dhe jemi bërë kuriozë të dimë se si është të jetosh në vilën e famshme të “PlayBoy”.  Të gjithë këtë kuriozitet na e heq

Lexo me Shume

Sa duhet të kurseni për të blerë një shtëpi në qytetet më të famshme të botës?

Sa duhet të kurseni për të blerë një shtëpi në qytetet më të famshme të botës?

Meqenëse ekziston një kuriozitet i madh për ata që kanë fatin të banojnë në disa prej qyteteve më të mëdha e më të famshme të botës, një studim (jo i

Lexo me Shume

Ja si të ktheni një ballkon të vogël në këndin e preferuar të shtëpisë

    Ja si të ktheni një ballkon të vogël në këndin e preferuar të shtëpisë

Disa prej dizajnerave më në zë të momentit kanë vendosur të thyejnë mendimin e zakonshëm se një ballkon i vogël është i pavlefshëm. Ata mendojnë se ky i fundit është

Lexo me Shume

(Video) Nuk do ta besonit kurrë kush i ka “trokitur” në derë kësaj familjeje

(Video) Nuk do ta besonit kurrë kush i ka “trokitur” në derë kësaj familjeje

Po sikur të binte zilja dhe papritur të shihnit një krokodil në prag të derës? Kjo ka ndodhur në Moncks Corner, në Karolinën e Jugut, ku një krokodil është parë

Lexo me Shume

Sa shpesh duhet t’i lani peshqirët dhe çarçafët?

    Sa shpesh duhet t’i lani peshqirët dhe çarçafët?

Ndoshta nuk jeni duke i larë aq shpesh sa duhet peshqirët dhe çarçafët. Ja si duhet të veproni. Le të fillojmë me pyetjen se sa shpesh duhet të lani peshqirin,

Lexo me Shume