Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shtatzeni"

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox dhe vajza e saj, që ende nuk ka lindur, kanë një lidhje që vetëm ato të dyja mund ta kuptojnë. E ftuar në emisionin Jimmy Kimmel Live, aktorja

Lexo me Shume