Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shtatzene"

Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol

    Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e një foshnje në Tiranë, e cila nuk mundi të shpëtojë pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve. Mësohet se 21-vjeçarja, e cila thuhet se ishte

Lexo me Shume

Vëllai i Aida Çajkës: Motrën time e vrau sistemi shëndetësor. Ende s’e dimë shkakun zyrtar

    Vëllai i Aida Çajkës: Motrën time e vrau sistemi shëndetësor. Ende s’e dimë shkakun zyrtar

Pak ditë pas tragjedisë që goditi familjen e shtetases Aida Çajka që së bashku me foshnjën 9-muajshe humbën jetën, vëllai i 35-vjeçares ka treguar në emisionin “Top Show” kalvarin e

Lexo me Shume

Shtatzënë por më e dobët? Çfarë po ndodh me Jennifer Aniston?

Shtatzënë por më e dobët? Çfarë po ndodh me Jennifer Aniston?

Kohët e fundit është diskutuar lajmi se Jennifer Aniston është në pritje të një fëmije. Gjithçka ka nisur nga disa foto të publikuara më herët gjatë pushimeve të saj në

Lexo me Shume

Të ushtrohesh gjatë shtatzënisë? Ja çfarë sugjeron një nënë…

Të ushtrohesh gjatë shtatzënisë? Ja çfarë sugjeron një nënë…

Sophie Guidolin, e kthyer tashmë në një “guru” fitness-i, solli në jetë binjakët e saj në shtator të 2015-s. Ajo publikoi çdo etapë të shtatzënisë së saj në rrjetet sociale. Guidolin,

Lexo me Shume