Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shtatezene"

Oprah Winfrey, shtatzënë në moshën 61-vjeçare

    Oprah Winfrey, shtatzënë në moshën 61-vjeçare

Oprah Winfrey ka më shumë para në llogarinë e saj bankare (plot 3 miliardë $) se ç’mund të shpenzojë gjatë gjithë jetës së saj, prandaj zgjidhja më e mirë është:

Lexo me Shume

Lideri i Maroon 5: “Edhe unë jam shtatzënë”

Lideri i Maroon 5: “Edhe unë jam shtatzënë”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2   Adam Levine është një bashkëshort tepër i kujdesshëm dhe i përkushtuar dhe këtë e ka treguar edhe me anë të

Lexo me Shume