Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shtatezani"

Modelja bëhet nënë surrogato për miken e saj, një e papritur ndodh gjatë shtatzënisë

    Modelja bëhet nënë surrogato për miken e saj, një e papritur ndodh gjatë shtatzënisë

Lauren Lichtnauer dhe bashkëshorti i saj, Myron, kishin provuar më shumë se 21 herë, me anë të mjekimeve të ndryshme, që të mund të lindnin një fëmijë. Por pasi kishin

Lexo me Shume

(Foto) Megan Fox shtatzënë për herë të tretë, 8 muaj pas ndarjes

    (Foto) Megan Fox shtatzënë për herë të tretë, 8 muaj pas ndarjes

Në eventin CinemaCon në Las Vegas, të hënën mbrëma, Megan Fox është vënë re me një bark më të rrumbullakët se zakonisht. Dhe duke iu referuar brumeve të UsWeekly, thuhet

Lexo me Shume