Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "SHQUP"

Tahiri për Nishanin: “Në rresht pas SHQUP-it”

    Tahiri për Nishanin: “Në rresht pas SHQUP-it”

  Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar pak minuta më parë nëpërmjet faqes së tij zyrtare në “Facebook”, lidhur me akuzat e presidentit Nishani se ministri ka një dosje me

Lexo me Shume