Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shqiptar"

Athinë, një tjetër shqiptar viktimë e policisë greke

    Athinë, një tjetër shqiptar viktimë e policisë greke

Një tjetër shtetas shqiptar thuhet se ka mbetur i vdekur si pasojë e dhunës së policisë greke. Ky lajm bëhet i ditur nga gazetari Shpëtim Zinxhiria, shkruan Syri.net. “Dyshimi që

Lexo me Shume

Igumenicë, gjendet i vrarë dhe me kokë të prerë një shqiptar

    Igumenicë, gjendet i vrarë dhe me kokë të prerë një shqiptar

Një krim makabër është regjistruar në Igumenicë, ku një shtetas i ri shqiptar është gjetur i vdekur. Mediat greke shkruajnë se bëhet fjalë për një 25-vjeçar shqiptar, identiteti i të

Lexo me Shume

U kap në Ibiza me 1.3 ton drogë, pranga “bosit” shqiptar të krimit

    U kap në Ibiza me 1.3 ton drogë, pranga “bosit” shqiptar të krimit

Një shtetas i dyshuar për trafik droge është vënë në prangat e policisë spanjolle. Ai u arrestua dy ditë më parë lidhur me një ngjarje të ndodhur më 30 dhjetor

Lexo me Shume

Detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo, pranga shantazhuesit në Kosovë

    Detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo, pranga shantazhuesit në Kosovë

Një shtetas ka rënë në prangat e Policisë së Kosovës, pasi akuzohet se detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo dhe më pas u bënte shantazh me to. Policia e

Lexo me Shume

Vritet në Siri Almir Daci, kërcënoi Shqipërinë në qershor 2015. I vëllai: Mos e quani terrorist!

    Vritet në Siri Almir Daci, kërcënoi Shqipërinë në qershor 2015. I vëllai: Mos e quani terrorist!

Almir Daci, ish-imami i Leshnicës, dyshohet të jetë vrarë gjatë luftimeve të zhvilluara në Siri, në përkrahje të Shtetit Islamik. Lajmi është konfirmuar nga vetë familjarët e tij, të cilët

Lexo me Shume