Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shqipe Dreshaj"

(Foto) Modelja shqiptare, nudo për të thyer tabutë

(Foto) Modelja shqiptare, nudo për të thyer tabutë

Modelja nga Kosova, Shqipe Dreshaj ka pozuar nudo për fotografin Avni Selmani, në kuadër të “Kosova International Fashion Week 2016”. Nuk është hera e parë që Dreshaj tregon trupin e

Lexo me Shume