Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shpetim"

(VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

    (VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Një video e kthyer tashmë në virale, tregon se si një oficer policie ka arritur në kohë të shpëtojë një qytetar

Lexo me Shume