Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shpejtesia"

Aksident në Pogradec, humb jetën 23-vjeçarja

    Aksident në Pogradec, humb jetën 23-vjeçarja

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Pogradec-Korçë, ku ka humbur jetën 23-vjeçarja F. Q. banuese në Vlorë. Mësohet se

Lexo me Shume