Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Showbiz"

Princ Harry: Mbretëreshën e shoh si shefe, jo si gjyshen time!

    Princ Harry: Mbretëreshën e shoh si shefe, jo si gjyshen time!

Besoj e keni vënë re se gjyshja e Princ Harry-t nuk është nga ato gjyshet e zakonshme që u pëlqejnë të pinë çaj dhe veshin kapele të bukura për të

Lexo me Shume

Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

    Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

Edhe lakuriqësia e yjeve të Hollivudit në parakalimet në tapetin e kuq e ka një histori. Edhe pse duket sikur me kalimin e viteve zhveshja nëpër dalje publike shtohet, duhet

Lexo me Shume