Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "show"

Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

    Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

Nëse ke vendosur të shkosh në koncertin e Adeles dhe të marrësh kamera me vete, më mirë mos shko fare. Sepse Adele tregoi së fundmi se nëse ka diçka që

Lexo me Shume