Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shorti"

Hidhet shorti i Europa League, ja skuadrat e ndara në 12 grupe

Hidhet shorti i Europa League, ja skuadrat e ndara në 12 grupe

Shorti i Europa League për sezonin e ri 2016-2017, është hedhur sot në Monako. Bëhet fjalë për 48 skuadra të ndara në 12 grupe. Hedhja e këtij shorti vjen një

Lexo me Shume

Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

    Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

Sapo është hedhur shorti i grupeve të sezonit të ri të UEFA Champions League. 32 skuadrat më të mira europiane, të ndara në 8 grupe do të përballen me njëra-tjetrën

Lexo me Shume