Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shoqerimi"

Basha kërkon informacion për të shoqëruarit në polici, mbledhje urgjente në orën 19:00

    Basha kërkon informacion për të shoqëruarit në polici, mbledhje urgjente në orën 19:00

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ishte gjatë pasdites në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, ku kërkoi informacion lidhur me personat e shoqëruar pas protestës. Mësohet se ai nuk ka mundur

Lexo me Shume