Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shopbleona.com"

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

Prej vitesh ajo njihet nga publiku shqiptar si një ndër ikonat e ekstravagancës, si për mënyrën e veshjes, ashtu edhe për karakterin e saj rebel. Nga përpjekjet për të depërtuar

Lexo me Shume