Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shoferi"

Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

    Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

Një mikrobus i linjës Tiranë-Sarandë me rreth 30 pasagjerë ka pësuar defekt në afërsi të fshatit Kafaraj të Fierit. Si pasojë e defektit të rëndë në motor, pasagjerëve u është

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

    Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në burg shtetasin “Skënder Jonuzaj”, shofer i autobusit që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në qytetin e Krujës. Ai u

Lexo me Shume

Aksidentohet makina e deputetit Ben Blushi

    Aksidentohet makina e deputetit Ben Blushi

Paraditen e së mërkurës është aksidentuar makina e deputetit socialist Ben Blushi. Ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Pogradec – Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Lin. Mësohet se në

Lexo me Shume

Arrestohet në Greqi “shoferi” i Ramës, Kryeministria e mohon, publikon emrin

    Arrestohet në Greqi “shoferi” i Ramës, Kryeministria e mohon, publikon emrin

Zyra e Shtypit të Kryeministrisë ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar për arrestimin në Greqi të shtetasit shqiptar që pretendon se është shofer dhe truprojë i kryeministrit Rama. Ky

Lexo me Shume