Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shkolle jopublike"

Dëftesa false, pranga pronarit dhe drejtorit të shkollës në Kavajë

    Dëftesa false, pranga pronarit dhe drejtorit të shkollës në Kavajë

Policia ka lëshuar urdhër-arresti për Presidentin e shkollës së mesme jopublike “Dituria” në Kavajë, Vath Gylshenin dhe drejtorin e shkollës Bardhyl Mastori. Ata akuzohen se pajisnin me dëftesa false qytetarë të

Lexo me Shume