Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shkodran Mustafi"

Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

    Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

Skuadra e Arsenalit është gati të ofrojë 20 milionë stërlina për t’i shkëputur Valencias lojtarin me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi. Sipas asaj që raporton Goal.com, trajneri Arsen Wenger është i

Lexo me Shume

Merkato – Juventus kërkon Shkodran Mustafin

    Merkato – Juventus kërkon Shkodran Mustafin

Pas fitores së kampionatit të 5-të radhazi në Itali, ekipi i Juventusit tashmë mund të mendojë i qetë për ndërtimin e skuadrës së vitit që vjen, në mënyrë që të

Lexo me Shume