Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shkendije elektrike"

Zjarr në një apartament në ish-Bllok, dyshohet prej shkëndijës elektrike

    Zjarr në një apartament në ish-Bllok, dyshohet prej shkëndijës elektrike

Flakët e zjarrit kanë përfshirë pak më parë një apartament në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Burime të policisë bëjnë me dije se ka rënë zjarr rreth orës 18:20, në

Lexo me Shume