Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shkelzen Berisha"

Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

    Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

“Revoltat e Emës” titullohet intervista e dhënë nga aktorja Ema Andrea për revistën “Mapo” ditën e sotme, ku në një rrëfim të gjatë ajo flet për jetën e saj, për

Lexo me Shume

Armina Mevlani: Tani që familja më pranoi, jemi gati për dasmën

    Armina Mevlani: Tani që familja më pranoi, jemi gati për dasmën

E ftuar në emisionin “Oktapod”, bukuroshja Armina Mevlani, ndër të tjera, ka folur për marrëdhënien e saj me Shkëlzenin dhe me anëtarët e tjerë të familjes Berisha. “Lidhja ime me

Lexo me Shume