Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "SHKB"

Një deputet takime të fshehta me Dritan Dajtin, SHKB kontrolle në burgun 302

    Një deputet takime të fshehta me Dritan Dajtin, SHKB kontrolle në burgun 302

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka zbarkuar sot në burgun 302 për të kryer kontrolle pas deklaratës së gazetarit Artan Hoxha dje në “News24” se një prej deputetëve të Komisionit

Lexo me Shume