Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shkaterrim"

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, 13 në pranga. Ja emrat e shqiptarëve të arrestuar

    Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, 13 në pranga. Ja emrat e shqiptarëve të arrestuar

Një bandë e trafikut të drogës që operonte në Itali, Holandë dhe Shqipëri, është shkatërruar së fundmi nga policia italiane. Trembëdhjetë persona janë vënë në pranga dhe janë sekuestruar 18

Lexo me Shume