Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "shkaqe"

Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

    Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Bulqizë-Lisë, ku një furgon është përplasur me një automjet. Për pasojë, shtatë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej

Lexo me Shume

Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

    Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave, u shënua një ditë më parë në Velipojë. Ndër viktimat ishin dhe një shqiptar, drejtuesi i mjetit, i cili kishte

Lexo me Shume

Vlorë, përfshihet nga flakët një automjet

    Vlorë, përfshihet nga flakët një automjet

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se mjeti tip “Renault” me targa AA 761 JV drejtohej nga shtetasi Arben Koka. Ai ishte

Lexo me Shume