Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shia LaBeouf"

Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj

    Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj

Fotografitë e bëra këtë fundjavë në Festivalin e Filmit në Kanë tregojnë aktoren simpatike duke ecur dorë për dore me Alicia Cargile, atë që dyshohet të jetë partnerja e saj

Lexo me Shume