Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shezai Rrokaj"

Kryetari i LSI-së zgjidhet më 6 nëntor, Shezai Rrokaj përballë Ilir Metës

    Kryetari i LSI-së zgjidhet më 6 nëntor, Shezai Rrokaj përballë Ilir Metës

Më 6 nëntor 2016, Lëvizja Socialiste për Integrim do të zhvillojë zgjedhjet për kryetarin e ri. Mësohet se në garë me kryetarin aktual të kësaj partie, Ilir Metën, do të

Lexo me Shume