Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sheshi “Skenderbej”"

Veliaj për sheshin “Skënderbej”: Brenda javës hapet një pjesë e Unazës

    Veliaj për sheshin “Skënderbej”: Brenda javës hapet një pjesë e Unazës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar një takim konsultativ me banorët për projektin e sheshit “Skënderbej”. Ai theksoi se Bashkia e Tiranës synon investimin për më shumë

Lexo me Shume

(FOTO) Projekti për sheshin “Skënderbej”, Rama për Bashën: E la heroin si polic trafiku

    (FOTO) Projekti për sheshin “Skënderbej”, Rama për Bashën: E la heroin si polic trafiku

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mori pjesë sot në prezantimin e projektit për sheshin “Skënderbej”. Teksa kujtoi kohën kur vetë ishte kryebashkiaku i Tiranës, ai bëri një prezantim për projektin

Lexo me Shume