Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sheshi “Nene Tereza”"

(Video) Euro 2016, sheshi “Nënë Tereza” do të transformohet

    (Video) Euro 2016, sheshi “Nënë Tereza” do të transformohet

Teksa më pak se një muaj na ndan nga nisja e Kampionatit Europian, kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një video të organizimit special të Bashkisë së

Lexo me Shume