Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sherr"

Sherr teksa shihnin ndeshjen, vritet 25-vjeçari në Tropojë

    Sherr teksa shihnin ndeshjen, vritet 25-vjeçari në Tropojë

Një sherr mes të rinjve ka përfunduar me vrasjen e njërit prej tyre dhe plagosjen e një tjetri. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lokal në fshatin Cërnicë të

Lexo me Shume

Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

    Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

Javët e fundit, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, është bërë pjesë e shtypit rozë si pasojë e një sherri të bujshëm, që ndodhi në një ambient publik në

Lexo me Shume