Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shegushe Bebeti"

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Ka qenë një ditë vlerësimesh kjo e sotmja për Presidentin e Republikës, zotin Bujar Nishani, i cili ka pritur në ambientet

Lexo me Shume