Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "SHÇBA"

I mori 1,000€ qytetarit, SHÇBA arreston ish-policin në Durrës

    I mori 1,000€ qytetarit, SHÇBA arreston ish-policin në Durrës

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) pranë Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Krujë, kanë vënë në pranga një ish-punonjës policie

Lexo me Shume