Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Shantazh"

Kërcënoi dhe gjobiti drejtorin e shkollës, pranga nxënësit 16-vjeçar

    Kërcënoi dhe gjobiti drejtorin e shkollës, pranga nxënësit 16-vjeçar

Një adoleshent është vënë në prangat e Policisë së Tiranës teksa u kap në flagrancë duke gjobitur drejtorin e shkollës. 16-vjeçari A. XH. u arrestua në momentin që po i

Lexo me Shume

Detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo, pranga shantazhuesit në Kosovë

    Detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo, pranga shantazhuesit në Kosovë

Një shtetas ka rënë në prangat e Policisë së Kosovës, pasi akuzohet se detyronte dy femra t’i dërgonin foto nudo dhe më pas u bënte shantazh me to. Policia e

Lexo me Shume