Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sfilate"

Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër

    Luana Vjollca kujton kohën kur ishte shumë e egër

Moderatorja simpatike Luana Vjollca është kthyer pas në kohë mbrëmjen e sotme. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një moment të veçantë për të, sfilatën e saj

Lexo me Shume

Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

    Tuna, “e ftuar” nderi në “FWSK 2016”

Tuna ka postuar pak minuta më parë një foto nga një pasarelë mode e veshur me firmën e saj të preferuar KTZ. Në Shkup, po zhvillohet këto ditë java e

Lexo me Shume

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbrëmjen e djeshme, stilisti Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri në një sfilatë të organizuar në Prishtinë. Mes të ftuarve të shumtë nuk do të mungonin edhe njerëz të famshëm

Lexo me Shume