Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sfida"

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Sonte në mbrëmje programi argëtues “Sfida” në Digitalb do të vendosë përballë njëri-tjetrit të tjerë personazhe televizivë. Olti Curri, Rozana Radi dhe Elona Duro do të luajnë kundër Noizy-t,  Çiljetës

Lexo me Shume