Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sex and the city"

Sarah Jessica Parker, një ditëlindje mes “luksit”

    Sarah Jessica Parker, një ditëlindje mes “luksit”

Ndodh që ndonjëherë një femër të dojë t’i “bëjë qejfin vetes” më shumë sesa herët e tjera. Këtë gjë ka bërë edhe Sarah Jessica Parker në ditëlindjen e saj. Aktorja

Lexo me Shume