Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sesion parlamentar"

Sesioni i ri parlamentar, Ilir Meta: Ditë reflektimi për politikën tonë

    Sesioni i ri parlamentar, Ilir Meta: Ditë reflektimi për politikën tonë

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, ka dhënë disa mesazhe të forta një ditë pas shenjtërimit të Nënë Terezës. Ai apeloi për reflektim, dashuri e solidaritet. “Shenjtërimi i Nënë Terezës, në

Lexo me Shume